Sortiment
PrihlásenieSystémy polohovej signalizácie (PS)

Polohové signalizácie ( ďalej len PS ) sú jedným z nosných produktov našej spoločnosti. Polohové signalizácie sú všeobecne určené k indikácii polohy kabíny výťahu vo vnútri ako aj zvonku kabíny. Okrem polohy výťahu indikuje PS aj smer pohybu resp. státia kabíny a otvorenie dverí, prípadne aj poruchové stavy riadenia.

PS môžu byť použité ako náhrady pôvodných polohových signalizácií z produkcie n.p. TRANSPORTA, alebo aj ako indikačné prvky pre nové výťahy. Moderná konštrukcia polohových signalizácií zaručuje ich dlhodobú bezporuchovú prevádzku. Polohové signalizácie sú konštruované z najmodernejších zobrazovacích prvkov na báze polovodičových LED diód od výrobcov zobrazovacích prvkov ako sú HEWLETT PACKARD, alebo KINGBRIGHT.

Pripojenie polohoviek na ostatnú elektroinštaláciu je prevedené buď svorkovnicou, alebo konektorom čo umožňuje rýchlu montáž aj v prípade výmeny za pôvodné PS, ale aj pri montáži nových PS. PS systémy našej spoločnosti dokážu spolupracovať s ovládacími obvodmi polohovej signalizácie prostredníctvom 5 bitovej paralelnej linky, sériovej linky ako aj pomocou kódu 1 z N (napr. 1/10) po n-bitovej paralelnej linke. Napájecie napätie je podľa potreby 12 - 24 V AC/DC. Polohové signalizácie, podľa použitých zobrazovacích prvkov umožňujú zobrazovať okrem štandartných čísel aj rôzne znaky a symboly dľa priania zákazníka.

Špičkový design s povrchovými úpravami v antikorovom, alebo mosadznom prevedení nepochybne prispieva k zlepšeniu celkového dojmu z designu výťahu. Na zvláštne prianie zákazníka je možné zhotoviť akékoľvek neštandartné varianty a prevedenia polohových signalizácií.

 

 

 

 

 

 

 
vytahove tlacitko.png